Sukcesy naszych Kadetek!!!

 

 

Zespół kadetek po rundzie zasadniczej zajął wysokie drugie miejsce zapewniające udział w finałach wojewódzkich. Drużyna na początku sezonu startowała w turnieju w Ostrołęce gdzie zajęliśmy 3 miejsce, na turnieju na Woli udało się sięgnąć po najwyższe miejsce.

 

Trener Adam Beczek podsumował rywalizacje zespołu: „Dziewczyny wykonały bardzo ciężką prace na treningach co dało efekty w postaci wyniku na zakończenie rundy. Mocnym punktem Naszego zespołu jest atmosfera zarówno na treningach jak i na meczach, wiele mamy do poprawienia szczególnie jeżeli chodzi o technikę indywidualną. Zespół zbudowany jest z dziewczyn o niezbyt dużym doświadczeniu, dlatego nasza gra odbiega od tej którą prezentujemy na treningach, ale widać progres w tym elemencie. W tej chwili trwają przygotowania do turnieju finałowego w lutym mamy w planach wyjazd na obóz sportowy. Naszym celem jest jak najlepsza gra i gdzieś po cichutku marzymy o medalu Mistrzostw Mazowsza” Trzymamy kciuki za Nasze kadetki i życzymy spełnienia marzeń. 🙂

 

 

Może Ci się również spodoba