Pracowity weekend Zawodniczek UKS Atena KSG Warszawa!

Za naszymi zawodniczkami bardzo pracowity weekend 😅

Juniorki i juniorki młodsze wzięły udział w turniejach w Radomiu, natomiast ich młodsze koleżanki walczyły w IX Ogólnopolskim Turnieju Młodziczek w Ostrołęce 💪

Ogólnopolski Turniej RADOMKA CUP
Juniorki rozegrały 4 spotkania, wygrywając 2 z nich, ostatecznie zajmując 3 miejsce.
UKS Atena KSG Warszawa – MUKS Radomka Radom 3:0
UKS Atena KSG Warszawa – MUKS Sparta Warszawa 1:2
UKS Atena KSG Warszawa – AOZ Rzeszów 2:1
UKS Atena KSG Warszawa – KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 0:3
MVP drużyny została wybrana Sandra Ganszczyk 👏

W turnieju kadetek z okazji 20-lecia MUKS Radomka wystąpiły dwa nasze zespoły. Pierwszy z nich wygrał 5 spotkań a jedno zremisował, natomiast drugi zespół wygrał jedno a 3 zremisował.
W ostatecznej klasyfikacji pierwszy zespół zajął bardzo dobre II miejsce 😍, ulegając, po bardzo emocjonującym meczu gospodyniom turnieju miejsce. Drugi zespół zakończył turniej na VI miejscu.
MVP zespół I – Anna Nowosielska 👏
MVP zespół II – Zuzanna Traczyk 👏

Zespół młodziczek startował w Ostrołęce ze zmiennym szczęściem.
Rozgrywki grupowe zakończyliśmy z jednym zwycięstwem, jednym remisem i dwiema porażkami, czego efektem była walka jedynie o miejsca IX – XII. Ostatecznie uplasowaliśmy się na X miejscu.
Po turnieju pozostał pewien niedosyt, bo w kilku sytuacjach zabrakło nam „chłodnej głowy”. Jednak materiał szkoleniowy, który pozostał nam po 7 spotkaniach rozegranych w weekend, pozwoli wyciągnąć wnioski przed kolejnymi meczami sezonu😅
MVP drużyny została Maja Budka 👏