Podsumowanie 14-16.04

W weekend 15-16 kwietnia Nasz zespół młodziczek rozegrał Turniej Półfinałowy Mistrzostw Polski.
Zawody odbywały się w Poznaniu a organizatorem była drużyna Enea Energetyk Poznań.
W pierwszym meczu przyszło nam się zmierzyć z drużyną SMS Sparta UJ Kraków.
Cały mecz przebiegał pod nasze dyktando, a nasze zawodniczki grały prawie bezbłędnie odnosząc pewne zwycięstwo 2:0 (25:16 ; 25:5). MVP spotkania została zawodniczka UKS Atena Kaman Warszawa – Alicja Borczon.
W drugim spotkaniu stanęliśmy przeciwko zespołowi TS Stal Śrubiarnia SMS Żywiec.
Mecz był dużo bardziej zacięty niż pierwszy, jednak dzięki naszej dobrej grze i walce o każdą piłkę również z niego wyszliśmy zwycięsko.
UKS Atena Kaman Warszawa – TS Stal Śrubiarnia SMS Żywiec 2:0 (25:21 ; 25:23)
MVP – Andżelika Górzyńska
Te dwa zwycięstwo pierwszego dnia rywalizacji zapewniły już naszym zawodniczkom awans do FINAŁU MISTRZOSTW POLSKI! Pytanie pozostało tylko z którego miejsca.
W ostatnim dniu turnieju mierzyliśmy się z drużyną gospodarzy. Mecz ten miał rozstrzygnąć kto awansuje z pierwszego miejsca.
Po długim i bardzo zaciętym spotkaniu odnosimy zwycięstwo 2:1 (25:15 ; 15:25 ; 15:13), a awans do finału uzyskujemy zajmując pierwsze miejsce w turnieju półfinałowym.
MVP spotkania została Julia Mieleń.
MVP całego turnieju została została nasza zawodniczka Andżelika Górzyńska.

Finały odbędą się w dniach 27-30 kwietnia w Bartoszycach.

W sobotę do walki o półfinał mistrzostw Mazowsza przystąpiły nasze Ursynowskie czwórki.

Atena 1- w składzie :
Biernacka Anna,
Budka Maja,
Dąbrowska Dafne,
Korycka Marta,
Marciniak Lena,
Sosna Zuzanna

Wspierana z trybun przez resztę zespołu Młodziczek z Ursynowa, wygrała 4 z 5 spotkań, tym samym zajmując pierwsze miejsce w swojej grupie, finalnie kończy swoje zmagania ligowe w 1 lidze, pieczętując awans do Półfinałów.