Juniorki UKS Atena KSG Warszawa wicemistrzyniami Mazowsza!

 

 

 

Juniorki UKS Atena KSG Warszawa wicemistrzyniami Mazowsza!

 

W ostatnim dniu Mistrzostw Mazowsza Juniorek rozegrano mecze o medale.

W walce o brązowy medal spotkały się zespoły MUKS Sparta Warszawa i UKS Varsovia Warszawa.

Całe spotkanie przebiegało pod dyktando zawodniczek ze Sparty, które odniosły zwycięstwo 3:0 (25:19 ; 25:17 ; 25:16) i tym samym zostały brązowymi medalistkami.

W ostatnim meczu turnieju naprzeciwko siebie stanęły dwie najlepsze drużyny sezonu 2023/2024 LTS Legionovia Legionowo i UKS Atena KSG Warszawa.

Nasze zawodniczki były bardzo zmotywowane i gotowe na walkę o każdą piłkę.

W pierwszy i trzecim secie Nasze Dziewczyny dzielnie przeciwstawiały się ambitnym gospodyniom turnieju, jednak to właśnie zawodniczki z Legionowa zachowały więcej zimnej krwi w końcówkach setów i to one, po ostatnim gwizdku, mogły się cieszyć ze złotego medalu.

Tym samym nasze zawodniczki zostały srebrnymi medalistkami Mistrzostw Mazowsza w sezonie 2023/2024!

 

Srebrny skład: Pietruszkiewicz Emilia (kapitan), Sitek Anna, Wydmańska Maja, Sztylko Wiktoria, Dymus Julia, Witkowska Zofia, Melewska Gabriela, Beresińska Amelia, Urbańska Weronika, Dąbrowska Magdalena, Wielgosz Wiktoria, Subda Alicja, Pietruszkiewicz Natalia, Stachlewska Katarzyna, Ostrowska Barbara, Zawora Rozalia

Trenerzy: Tomaszewski Adrian, Rembelska Kinga, Wrotek Andrzej

Fizjoterapeuta: Urbańska Ewa

 

Dziękujemy również Trenerom KSG Warszawa – Piotrkowi Olenderkowi, Mikołajowi Snopkowskiemu, Oldze Pauliukouskaya i Annie Lipińskiej, którzy pracują z Weroniką, Emilią, Anią, Julią i Wiktorią w zespołach seniorskich KSG Warszawa.

 

Gratulacje dla Całej Drużyny i Trenerów!

Jesteśmy z Was dumni!

 

SZKOLENIE SPORTOWE DZIECI I MŁODZIEŻY PROWADZONE PRZEZ UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ATENA WSPÓŁFINANSUJE M.ST. WARSZAWA

 

Fotografia: Klepacz Krzysztof

 

 

 

Może Ci się również spodoba