„Trójki” Ateny brązowymi medalistkami Mistrzostw Mazowsza

 
 
„Trójki” Ateny brązowymi medalistkami Mistrzostw Mazowsza🥉🏆 
 
W turnieju finałowym rozegranym 28 maja w Mysiadle wziął udział zespół UKS Atena w składzie: Aleksandra Kosińska, Aleksandra Dubek, Martyna Wojtusik, Maja Wysocka oraz trener Krzysztof Wieczorek.
 
Ogromne emocje towarzyszyły finałom. Były łzy, dokuczały kontuzje, brakowało momentami sił ale team 2011 Ateny udowodnił, że ma charakter i należy do ścisłej czołówki Mazowsza💪 Nasza drużyna rozegrała 5 spotkań w grupie eliminacyjnej pokonując zespoły GLKS Nadarzyn 2, MUKS Sparta, KKS Kozienice, UKS Trójka Kobyłka. Porażka z zespołem UKS Dębina Nieporęt uplasował nas na 2 miejscu w grupie co pozwoliło awansować do ścisłej czwórki turnieju. Walka o medale była niezwykle emocjonująca. Dziewczęta ostatecznie zdobyły medal brązowy i miejsce na najniższym miejscu podium. Niewiele zabrakło do srebrnego medalu bo dziewczęta przegrały swój mecz z MOSem Wola w tie breaku 1:2. Kolejna porażka z zespołem Dębina Nieporęt 0:2 sprawiła, że pozostała walka o brąz z zespołem Saska. Nasze dziewczęta zostawiły na parkiecie dużo zdrowia ale pokazały mocny charakter wygrywając wynikiem 2:0 👍
 
Serdeczne podziękowania dla rodziców za zaangażowanie i wsparcie w całym sezonie.
 
Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Mazowsza kat. „trójki”:
 
 🥇UKS Dębina Nieporęt 1
 🥈UMKS MOS Wola Warszawa 1
 🥉UKS Atena Warszawa
4. KS SASKA Warszawa  
5. UKS Trójka Kobyłka
6. GLKS Nadarzyn 1
7. KKS Kozienice
8. UKS Orlęta Raszyn 1
9. UMKS MOS Wola Warszawa 2
10. MUKS Sparta Warszawa 1
11. LTS Legionovia Legionowo
12. GLKS Nadarzyn 2
 
 
 

 

Może Ci się również spodoba