UKS Atena Kaman Warszawa!

 
 
 
 
 
Szanowni Państwo, Drodzy Kibice!!!

Obiecywaliśmy, że w dniu dzisiejszym będziemy mieli dla Was wyjątkową informację… i dotrzymujemy słowa! 💪

Z nieskrywaną radością informujemy, że 15 czerwca 2022 roku podpisaliśmy umowę o współpracy z Kaman Sport Group sp z o.o. – Spółką, która chce odmienić oblicze Polskiego sportu.

Kaman wprowadza na rynek innowacyjny projekt zrzeszania oraz kompleksowego wspierania utalentowanych, perspektywicznych sportowców. Ponieważ podstawą każdego dużego sukcesu jest praca u podstaw, czyli praca z młodzieżą – Kaman Sport Group wspiera także młodzieżowe kluby sportowe.
Nasz Klub w ostatnich latach prężnie się rozwija, a nasze wyniki sportowe są tego najlepszym potwierdzeniem. Cieszymy się, że nasza ciężka praca została dostrzeżona. To sukces nie tylko wszystkich trenerów, zawodniczek, ale także Was, kibiców i sympatyków naszego Klubu.  

Głęboko wierzymy, że współpraca z Kaman pozwoli nam jeszcze bardziej rozwinąć skrzydła i osiągać jeszcze lepsze wyniki!

Wierzymy w projekt Kaman Sport Group i cieszymy się, że możemy być jego częścią!

Z dumą informujemy, że od sezonu 2022/2023 we wszystkich rozgrywkach występować będziemy pod nazwą:
UKS Atena Kaman Warszawa!

Ale…
To jeszcze nie wszystko!

W sezonie 2022/2023 na siatkarskiej mapie Polski pojawi się nowy klub, o tajemniczej nazwie… KAMAN Warszawa!

Zespół Kaman, którego skład opierał się będzie głównie na zawodniczkach Ateny, w najbliższym sezonie występował będzie w III lidze seniorek. Plany Klubu są niezwykle ambitne i wierzymy, że współpraca przyniesie wiele korzyści dla obu stron!

Serdecznie zapraszamy na stronę internetową naszego nowego Partnera: www.kamansport.com

Tam dowiecie się więcej o całym projekcie!

Śledźcie także profil Kaman Sport Group na Facebooku oraz na Instagramie -> https://www.instagram.com/kaman_sportgroup/ <-  Gwarantujemy, że będzie się działo!

 
 

Może Ci się również spodoba