Rozpoczęliśmy nowy sezon 2023/2024!

W sezonie 2023/2024 nasze zespoły będą startowały w rozgrywkach pod nazwą UKS Atena KSG Warszawa.

Tak, jak w ubiegłych latach startujemy we wszystkich młodzieżowych kategoriach wiekowych.

Wszystkie nasze zespoły zainaugurowały już sezon.

Nasze najstarsze Zawodniczki pod wodzą trenera Adriana Tomaszewskiego, które występują w I lidze wojewódzkiej juniorek, w pierwszych trzech meczach odniosły 3 zwycięstwa bez straty seta!

W kategorii kadetka UKS Atena w obecnym sezonie wystawiła 2 zespoły.

Pierwszy zespół, prowadzony przez trenera Andrzeja Wrotka, składający się głównie z zawodniczek z rocznika 2008, występuje w I lidze wojewódzkiej kadetek. Drugi zespół, uzupełniony młodziczkami z roczników 2009 i 2010 będzie zbierać doświadczenie w II lidze wojewódzkiej.

We wrześniu odbyły się również turnieje rozstawieniowe w kategorii młodziczka.

Pierwszy zespół UKS Atena KSG Warszawa rozpocznie rywalizację o Mistrzostwo Mazowsza Młodziczek od IV ligi, natomiast drugi zespół od ligi VIII.

I turniej ligowy odbędzie się w terminie 7-8.10.

Wyniki wszystkich rozgrywek można śledzić na https://mwzps.pl/wyniki/2023-2024/

Dodatkowo, wzorem poprzedniego sezonu, nasze juniorki będą zdobywać doświadczenie na parkietach seniorskich rozgrywek występując w barwach KSG Warszawa!

Drużyna KSG Warszawa startuje w rozgrywkach II ligi kobiet, a swoje mecze rozgrywa na hali ul. Niegocińska 2a.

Trzymajcie kciuki za wszystkie nasze Zawodniczki!

Zapraszamy do kibicowania!