Finał Mistrzostw Polski Młodziczek Bartoszyce 2023

W niedzielę 30 kwietnia rozegrane zostały ostatnie spotkania Mistrzostw Polski Młodziczek Bartoszyce 2023 r.

Młodziczki UKS Atena Kaman Warszawa mierzyły się w meczu o złoty medal z dobrze znanym z grupy zespołem z Kalisza.
Po bardzo zaciętym meczu, niestety po raz drugi ulegamy drużynie z Wielkopolski.
Jednak to oznacza, że zdobywamy srebrny medal i zostajemy Vice-Mistrzem Polski Młodziczek w sezonie 2022/2023!
UKS Atena Kaman Warszawa – Energa MKS Kalisz 1:2 (25:23 ; 23:25 ; 10:15)

Dodatkowo dwie nasze zawodniczki otrzymały nagrody indywidualne:

Najlepsza przyjmująca turnieju: Julia Mieleń
Najlepsza środkowa turnieju: Oliwia Strzałkowska

Gratulujemy wszystkim naszym Zawodniczkom i Trenerom, jak również Rodzicom za wspaniały doping!

Końcowa klasyfikacja Mistrzostw:
Energa MKS Kalisza
UKS Atena Kaman Warszawa
GKS Stężyca 2011 PG Wieżyca
SMS Solna Wieliczka
MUKS Joker Świecie
Sandecja Dunajec Nowy Sącz
Enea Energetyk Poznań
MUKS Sparta Warszawa

Skład Srebrnej Drużyny:
Górzyńska Andżelika – kapitan, Pawłowska Antonina, Strzałkowska Oliwia, Grabowska Lena, Matysiak Zuzanna, Najmowicz Hanna, Mieleń Julia, Borczon Alicja, Siwik Anna, Niedźwiedzka Wiktoria, Mażewska Antonina, Pastuszka Anna, Jankowska Maria, Perzyk Hanna, Bigos Aleksandra, Tabor Malgorzata.
Artur Wójcik – I trener, Najmowicz Piotr – II trener, Bartosza Pater – III trener, Rafał Gnatowski – statystyk.