ATENA 10.10-16.10

 
 
Był to intensywny tydzień dla naszych siatkarek z każdej grupy wiekowej. W akcji mogliśmy oglądać oba zespoły młodziczek, juniorek i pierwszy zespół kadetek. 
 
Tydzień rozpoczynamy od siatkarskiego dreszczowca w Legionowie. W I lidze kadetek Atenki zmierzyły się z LTS Legionovią Legionowo. Jako, iż obie drużyny od dawna królują w mazowieckich rozgrywkach, śmiało można mówić, że było to spotkanie na szczycie. Kibice mogli oczekiwać wielkiego siatkarskiego widowiska i takie też dostali. Siatkarki obu drużyn stanęły na wysokości zadania i od pierwszej piłki było widać walkę o każdy punkt. Zwycięzcę meczu wyłonił dopiero tie-break, tym razem niestety na niekorzyść drużyny z Warszawy.
 
Kolejnego dnia swoje meczy grały oba zespoły juniorek. Pierwszy zespół zmierzył się z MUKS Radomką Radom, natomiast drugi z UKS Esperanto Warszawa. Były to dwa zupełnie różne spotkania. Pojedynek z zespołem z Radomia był niesamowicie zacięty i zwycięzcę wyłonił dopiero tie-break. Natomiast mecz z drużyną Esperanto przebiegł szybko i pod dyktando siatkarek z Ateny. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0 i w żadnym z setów przeciwniczki nie wyszły z 15 punktów.
 
W weekend odbył się pierwszy turniej ligowy młodziczek. Dużo grania miały nasz młodziczki z 2 i 3 zespołu, grające odpowiednio w IV i X lidze. Atenki obu zespołów spisały się na medal wygrywając wszystkie spotkania i awansując do wyższych lig. 
 
Liga IV (Młodziczka 2)
 
UKS Atena Kaman Warszawa – LOS II Nowy Dwór Mazowiecki 2:0
UKS Atena Kaman Warszawa –Olimp I Mińsk Mazowiecki 2:0
UKS Atena Kaman Warszawa – UKS Esperanto Warszawa 2:1
 
 Wyniki spotkań X Liga – Młodziczka III
 
UKS Atena III Kaman Warszawa – UKS BSS Irzyk 2 : 0 (25:18) ; (25:20) 
UKS Atena III Kaman Warszawa – LKS Wrzos II Międzyborów 2 :1 (23:25) ; (25:21) ; (15:4)
UKS Atena III Kaman Warszawa – 4 Koła PTS Płońsk 2:0 (25:11) ; (25:10)
 
W kolejnym turnieju ligowym drugi zespół wystąpi w lidze III, natomiast zespół trzeci w lidze IX.
Nasz pierwszy zespół młodziczek swój pierwszy turniej ligowy rozegra w następny weekend czyli 22-23.10.
 
 
 

Może Ci się również spodoba