Kadetki skończyły udany sezon!

 

 

Kadetki skończyły udany sezon.

W miniony weekend drużyna kadetek I UKS Atena skończyła sezon na 9 miejscu w Polsce. Sezon zakończyła turniejem półfinałowym Mistrzostw Polski w Zawierciu.

 

Rozgrywki podsumował trener Adam Beczek: „Sezon zaliczam do udanych na 25 oficjalnych rozegranych meczy wygraliśmy 19, każda z dziewcząt zrobiła znaczące postępy, wzbogaciła swoje doświadczenie boiskowe. Srebrny medal na Mazowszu był dużym sukcesem, wiadomo było, że o dalszych losach zadecyduje losowanie grup ćwierćfinałowych. Grupa okazała się bardzo wymagająca ale daliśmy rade, na półfinały pojechaliśmy do Zawiercia i tam po dwóch zwycięstwach zajęliśmy 3 miejsce. W mojej głowie utkwi mecz z Żywcem który przegrywaliśmy już 0-2 i 20-24 i wyciągnęliśmy na 3:2 to było niesamowite. Mecz z Zawierciem, który był w naszym zasięgu zagraliśmy słabo a przeciwnik miał swój dzień i przy wsparciu licznie zgromadzonych kibiców grał fenomenalnie. Dziewczyny chcą trenować i stawać się coraz lepsze. Mamy w głowie to, że wśród 8 najlepszych zespołów w Polsce są dwa które pokonaliśmy na parkiecie i jest to w naszym zasięgu . Dziękuję dziewczynom za cały sezon pełen zwrotów akcji, horrorów i super zabawy, szczególnie dziękuję trenerowi Piotrkowi Najmowiczowi i Ewie Urbańskiej za to że pojechali za mnie na ćwierćfinały mistrzostw Polski i zrobili super robotę. „

 

Teraz czas na trochę odpoczynku i od przyszłego tygodnia drużyna przygotowuję się do następnego sezonu Powodzenia!!!!

 

 

Może Ci się również spodoba