Turniej Półfinałowy Mistrzostw Mazowsza w Minisiatkówce

W ostatni weekend 13-14 maja odbyły się Turnieje Półfinałowe Mistrzostw Mazowsza w Minisiatkówce.
We wszystkich kategoriach startowały zespoły UKS Atena Kaman, a zawody odbywały się na hali w Mysiadle.
W sobotę odbywały się rozgrywki w kategorii „czwórki”.
Nasz zawodniczki zostały rozstawione w grupie B, razem z MUKS Sparta Warszawa, KS Saska Warszawa, UMKS MOS Wola, GLKS Nadarzyn, LKS Wrzos Międzyborów.
Do zawodów przystępowaliśmy pełni optymizmu, z nadzieją na dobry wynik i awans do Turnieju Finałowego.
Niestety już na samym początku pierwszego meczu kontuzji nabawiła się nasza podstawowa zawodniczka. Sytuacja ta rozbiła kompletnie nasz zespół i pomimo walki do końca udało nam się wygrać tylko jeden mecz.
UKS Atena Kaman zajęła 5 miejsce w grupie i niestety nie uzyskała awansu do dalszego etapu rozgrywek.

Skład zespołu: Marta Korycka, Biernacka Anna, Dąbrowska Dafne, Marciniak Lena, Sosna Zuzanna.
Trener: Pietras Artur, Urszula Rzeźnik-Małek

Już następnego dnia czekały nas kolejne emocje.
Swoje mecze rozgrywały zawodniczki kat. „trójki” i „dwójki”.
Wśród najmłodszych siatkarek mieliśmy również swoją reprezentację.
Nasz zespół trafił do grupy A wraz z MUKS Sparta Warszawa, Legia Warszawa, Trójka Kobyłka, Nike Ostrołęka, Orlęta Raszyn, Radomka Radom i GLKS Nadarzyn.
Nasze zawodniczki zaprezentowały się świetnie i wygrały wszystkie swoje mecze. Tym sposobem uzyskały awans do Turnieju Finałowego Mistrzostw Mazowsza.

Skład zespołu: Groszkowska Małgorzata, Bruzda Paulina, Sadueva Fatima.
Trener: Groszkowski Arkadiusz

Po zakończeniu gier najmłodszych, swój turniej rozpoczęły zawodniczki w kategorii „trójki”.
UKS Atena Kaman rozgrywała swoje mecze w grupie C, rywalizując z KS Saska Warszawa, Olimp Mińsk Maz., LTS Legionovia Legionowo, SPS Konstancin, Sparta Grodzisk Maz.
Nasze zawodniczki, podobnie jak ich młodsze koleżanki, odniosły zwycięstwa we wszystkich meczach w grupie i również mogły się cieszyć z awansu do Turnieju Finałowego.

Skład zespołu: Dubek Aleksandra, Kosińska Aleksandra, Wojtusik Martyna, Wysocka Maja .
Trener: Wieczorek Krzysztof

Gratulujemy wszystkim Zawodniczkom i Trenerom!
Trzymamy kciuki do występ w Turnieju Finałowym, który odbędzie się 28 maja w Mysiadle.