Atena 27.03-02.04

Kolejny sukces naszych młodziczek!!! Awans z pierwszego miejsca do 1/2 MP!

W dniach 1-2.04 na 1/4 MP gościliśmy na swoich obiektach zespoły SMS Wieliczka, Gdyńską Akademię Siatkówki i Karpaty MOSiR Krosno. Po dwóch meczach wygranych przez nasze młodziczki 2:0, przyszedł czas na przysłowiową „wisienkę na torcie”. Mecz prawdziwych emocji i walki, podczas którego szala zwycięstwa przechylała się raz na jedną raz na drugą stronę. Rozstrzygnięcie nastąpiło dopiero w tie-breaku. Nasz zawodniczki wygrały 20:18!

Atena – Karpaty MOSiR Krosno 2:0 (20; 10)
Atena – Gdyńska Akademia Siatkówki 2:0 (10; 20)
Atena – SMS Wieliczka 2:1 (-17; 18; 18)!!!

Kolejność końcowa:
1. UKS Atena Kaman Warszawa – awans do 1/2 MP
2. SMS Wieliczka – awans do 1/2 MP
3. Karpaty MOSiR Krosno
4. Gdyńska Akademia Siatkówki.

MVP spotkań – Andżelika Górzyńska, Antonina Pawłowska, Hanna Perzyk.

Wyróżnione zawodniczki drużyny w turnieju: Alicja Borczon, Julia Mieleń.

Skład: Górzyńska Andżelika, Pawłowska Antonina, Jankowska Maria, Mieleń Julia, Matysiak Zuzanna, Mażewska Antonina, Pastuszka Anna, Perzyk Hanna, Strzałkowska Oliwia, Bigos Aleksandra, Borczon Alicja, Siwik Anna, Grabowska Lena, Tabor Małgorzata, Najmowicz Hanna, Niedźwiedzka Wiktoria.

Trenerzy: Wójcik Artur, Najmowicz Piotr, Pater Bartosz.

Poza wielkimi emocjami w rozgrywkach młodziczek, nasze najmłodsze zawodniczki rozegrały w Kozienicach turniej towarzyski. Pomimo niepełnego składu zawodniczki zaprezentowały się bardzo dobrze. W turnieju wystąpiły nasze 4 drużyny, zajmując odpowiednio 5, 10, 12, 18 miejsce.