Oficjalna strona internetowa Klubu Siatkarskiego UKS ATENA

Trenerzy i drużyny

Trenerzy

Aleksandra Matusiak
Aleksandra Matusiak


tel.
email: aleksandram@uksatena.pl

Obecnie na urlopie macierzyńskim

Andrzej Wrotek
Andrzej Wrotek


tel. 606 650 979
email: andrzej@volley.pl

Trener juniorek

UKS Atena
Anna Kowalik


tel.
email: annak@uksatena.pl

Trenerka 04

UKS Atena
Arkadiusz Groszkowski


tel.
email: arkadiuszg@uksatena.pl

Atena-Śrómieście rocznik 06

UKS Atena
Artur Wójcik


tel.
email: arturw@uksatena.pl

Trener młodziczek 2003

UKS Atena
Julita Jedynak


tel.
email: julitaj@uksatena.pl

Trenerka Grupy Pościgowej

Justyna Świdnicka
Justyna Świdnicka


tel.
email:

Obecnie na urlopie macierzyńskim

Katarzyna Rycaj
Katarzyna Rycaj


tel. 502 054 084
email: katarzynarf@uksatena.pl

Trenerka rocznika 2006

UKS Atena
Krzysztof Wieczorek


tel.
email: krzysztofw@uksatena.pl

Atena-Śródmieście rocznik 05

UKS Atena
Małgorzata Gogołek


tel.
email:

Atena Śródmieście rocznik 07

Małgorzata Rycaj
Małgorzata Rycaj


tel.
email: malgorzatard@uksatena.pl

Obecnie na urlopie macierzyńskim

Mariusz Wojtyniak
Mariusz Wojtyniak


tel.
email: mariuszwojtyniak@wp.pl

Obecnie w UKS Iskra Warszawa

Michał Dylkowski
Michał Dylkowski


tel.
email: michald@uksatena.pl

Obecnie na urlopie wypoczynkowym

UKS Atena
Piotr Najmowicz


tel.
email:

Trener kadetek

UKS Atena
Urszula Rzeźnik-Małek


tel.
email: urszularm@uksatena.pl

Trenerka 05

Wspierają nas

Nasi partnerzy

Copyright 2011 UKS ATENA
Projekt i wykonanie VISUALITY