Aktualności > 2008powrót do listy

2008-09-18
Wystartowały juniorki.

W nowej formule rozgrywek o Mistrzostwo Mazowsza w pierwszym swoim meczu I ligi zawodniczki Ateny zmierzyły się z przeciwniczkami z Radomia. Pierwsze dwa sety przebiegaly pod znakiem wyraŸnej przewagi mocno zmienionego w stosunku do ubiegłego sezonu zespołu UKS Atena. Niestety w trzecim secie zawodniczki nie potrafiły wyprowadzić kontrataków, a w czwartym zdekoncentrowały się jeszcze bardziej zepsuły mnóstwo zagrywek i poległy do 14. Na szczęscie koncentracja wróciła w pištym secie, i po zmianie boisk od stanu 8:7 nie oddały już ani jednego punktu. Na pochwałę zasługuje gra obronna zespołu, dobrze spisywały się również œrodkowe.
UKS Atena - UKS 33 Radom 3:2 (15,21,-19,-14,7)
Atena:Osija,Krajewska-kapitan,Jaskulska,Rogowska, Somow,Ruka, Sław-libero oraz Szostek, Œwištek, Dębniak.