2012-06-18
Spotkanie z Ateną.

Hala  na ul. Balo, gdzie na co dzień trenują zawodniczki UKS Atena, tym razem gościła również ich rodziców. Na "Spotkanie z Ateną" zostali zaproszeni, żeby razem ze swoimi pociechami wziąć udział w rywalizacji sportowej. Zasadą było, że z zawodniczką gra jeden z rodziców, ewentualnie ktoś z rodzeństwa. Zawody podzielono na dwie grupy: rocznika 99 i 2000. Rywalizacja była zażarta, pot lał się strumieniami, Na koniec zwycięzców medalami nagradzał Andrzej Wrona ,wychowanek zaprzyjaźnionego klubu Metro Warszawa, a obecnie zawodnik Delecty Bydgoszcz.

A oto klasyfikacja:

Rocznik 99:

1. Ola Gutowska + brat

2. Gabrysia Grunt + tata

3. Julia Wiech + tata

Ola Łojczuk + tata

5-6. Wiktoria Kowalska + tata

Weronika Piziorska + brat

7-8. Karolina Komorowska + siostra

Iza Kozłowska + rodzice

9-10. Julia Łuszczewska+ tata

Ola Bowanko + mama Maji Karolak (Maja jest kontuzjowana)

11-12.Julia Kostrzewska + tata

Karolina Bedyk + mama

Rocznik 2000 ( i młodsze)

1. Oliwia Kosieradzka + mamą

2. Ola Kietlicz-Wojnacka + mamą

3. Iza Tatara + tata

4. Marysia Papis + tata

5-6. Marysia Roguska + tata

Wiktoria Kowalska + mama

7-8. Zuza Zielińska + tata

Marysia Gniazdowska + mama

9-10.Magda Moczydłowska + mama

Ola Siwiec + tata

Po zakończeniu rywalizacji rodzinnej pokaz swoich umiejętności dała najmłodsza grupa rocznika 2001 i młodsze prowadzona przez trenera Mariusza Wojtyniaka.

Następnym punktem programu był mecz pomiędzy młodziczkami rocznika 97 a ich rodzicami.

W pierwszym secie wyraźną przewagę miały córki, ale w drugim rodzice wzięli się do roboty i niewiele brakowało, aby urwały swoim pociechom seta. Jednak zimna krew zawodniczek zadecydowała, i po niewykorzystanej szansie przez rodziców dziewczęta rozstrzygnęły spotkanie na swoją korzyść. Mecz bardzo obiektywnie i z dużym wyczuciem ducha gry sędziował oczywiście gość honorowy Andrzej Wrona, a z boku podpowiadał mu inny wychowanek Metra Jakub Radomski, zdjęcia robił ich były kolega klubowy Michał Dylkowski.

Młodziczki rocznik 97 - rodzice - 2:0 (16,26)

Dzięujemy wszystkim za udział, doping i obecność. Zapraszamy za rok.