Aktualności > 2008powrót do listy

2008-10-30
Sensacja na Gruszczyńskiego!

Po szeœciu przegranych meczach nic nie wskazywało, żeby w dzisiejszym spotkaniu miał nastšpić przełom w grze kadetek. No może pewnymi symptomami poprawy były poprzednie porażki, po 2:3,a nie jak poprzednio po 0:3 ale ostatnia gładka porażka ze Spartš 0:3 wskazywała na miejsce w szeregu.
Na Gruszczyńskiego przyjechała drużyna Legionowii, która w tych rozgrywkach poniosła porażkę tylko z innym faworytem tj. Spartš Warszawa, w innych meczach nie tracšc nawet seta. Jednak dzisiaj z naszej strony zagrała mecz jakby nowa drużyna, pełna pasji i poœwięcenia , œciœle realizujšca przedmeczowe założenia taktyczne i najważniejsze: wygrywajšca końcówki! I to co niemożliwe stało się rzeczywistoœciš. Faworytki zeszły z boiska pokonane. Brawo dla wszystkich dziewczyn i oby to nie była jedna jaskółka tej jesieni (tfu,tfu,tfu).
UKS Atena Warszawa - LTS Legionovia Legionowo 3:1 (17,23,-12,23)
Atena:WoŸniak, Debniak, Kędzior-kapitan, Wódz, Jaskulska, Kopińska, Szlaska-libero oraz Widera, Kaczorowska, Mikos.