Aktualności > 2009powrót do listy

2009-10-11
Ruszyły rozgrywki młodziczek.

Zespół Atena I w składzie: Ania Maciejewska, Ala Zięba, Ania Widera, Kasia Lubaszka, Gosia Jasek, Dominika Czerniszewska, Ada Sawicka, Justyna Wołosiak, Ola Jankowska, Ania Szostek, Paulina Paprocka i Magda Morawska awansował do pierwszej ligi, pokonujšc 2:0 wszystkie zespoły. Atenki wygrały z zespołami: Zryw Pułtusk, KKS Armat Kozienice, Beta Pionki, UKS 33 Radom.
Zespól Atena II w składzie: Andrzejczuk Kamila, Gaszewska Małgorzata, Opacka Arianna, Lankiewicz Anna, Jeziorska Paulina, Kapera Aleksandra, Parka Aleksandra, Patla Dominika.
W grupie A znalazła się drużyna UKS Atena Warszawa II, razem z takimi zespołami jak: LTS Legionovia, NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki, Sparta Grodzisk Mazowiecki, Viktoria Lubowidz. Pierwsze dwa mecze (z Legionoviš i Nowym Dworem Maz.) Ateny II wyglšdały, mniej więcej w ten sam sposób, czyli po wygranym pierwszym secie dwa kolejne były oddawane przeciwniczkom. Kolejny mecz grany ze Spartš GM, pomimo występowania małych problemów na poczštku każdego seta, został wygrany 2:0. Ostatni mecz w grupie grany był drugiego dnia zawodów. Niestety po bardzo słabej grze z Wiktoriš Lubowidz został on praktycznie oddany bez walki 0:2 (10:25, 6:25). Ostatecznie drużyna UKS Atena Warszawa II zajęła w grupie czwarte miejsce w grupie.Rezultatem tego miejsca będzie gra w czwartej lidze rozgrywek młodziczek.