Aktualności > 2015powrót do listy

2015-04-18
Relacja z towarzyskiego turnieju w Mysiadle

W weekend w Mysiadle odbywał się turniej mini-siatkówki w czwórkach. Nasz Klub reprezentowały cztery zespoły.

1. Oliwia Kosieradzka, Wiktoria Rozbiewska, Małgorzata Żmijewska, Katarzyna Żmijewska, Ola Jedut

2. Zofia Pieńkowska, Oktawia Stółka, Karolina Piasecka, Barbara Karwowska, Dorota Dżuchil

3. Kaja Wójcik, Kamila Jakubczak, Zuzia Buszmicz, Maja Przeździecka, Patrycja Łukasik

4. Aniela Grzegorek, Helena Grzegorek, Maja Kromka, Marta Panasiuk, Julia Uliasz, Małgorzata Mikucka

Pierwszy zespół po dobrej grze awansował do półfinału, gdzie zdecydowanie pokonał Metro I - 2:0.
W finale po drobnej kontuzji Kasi Żmijewskiej przegraliśmy pierwszego seta do 11, a w drugim pomimo fantastycznej walki na przewagi do 14 z Esperanto I.
Pozostałe zespoły pokazały bardzo ciekawą kombinacyjną grę i w każdym spotkaniu pokazywały się z dobrej strony.
Drugi zespół zajął miejsce 10, trzeci - 15, a czwarty 21.

Zespoły prowadził w zastępstwie trenera Michała Dylkowskiego - Andrzej Wrotek i tą drogą bardzo dziękuje zawodniczkom za świetną grę.

Najlepszą zawodniczką UKS Atena Warszawa została Oliwia Kosieradzka.

Końcowa kolejność:
1. Esperanto I