Aktualności > 2009powrót do listy

2009-10-04
Praski Turniej.

Młodziczki Ateny (rocznik 95/96) 04.10.09 zagrały w turnieju towarzyskim organizowanym przez praski klub UKS Pułaski. W turnieju wzięło udział 10 zespołów. W dwóch grupach pięcio drużynowych rozegrwano 1 seta do 25.
Grupa A: AZS Białystok, UKS Pułaski, UKS Jedynka Kozienice, OTPS Nike Ostrołęka, UMKS MOS Wola.
Grupa B: MUKS Volley Płock, UKS 33 Radom, UKS Beta Pionki, LTS Legionovia, UKS Atena.
Atenki w grupie wygrały wszystkie mecze i w półfinale spotkały się z zespołem OTPS Nike Ostrołęka. Po gładko wygranym meczu,w kolejnym, o pierwsze miejsce przyszło im walczć z bardzo dobrze dysponowanym UMKS MOS Wola. Po powrocie z "dalekiej podróży" w drugiej połowie seta, ostatecznie udało się wygrać na przewagi 26:24. Zawodniczkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów rozgrywkach ligi młodziczek!
Najlepszš zawodniczkš zespołu została wybrana Anna Maciejewska
Kolejnoœć w turnieju: