Aktualności > 2008powrót do listy

2008-06-18
Na plaży grały młodziczki.

Dwadzieœcia siedem par, dwa dni i ponad dwadzieœcia pięc stopni ciepła, w takiej sytuacji znalazły się zawodniczki rozgrywajšce zawody o Mistrzostwa Mazowsza młodziczek w piłce siatkowej.
W zawodach wystartowały trzy pary z UKS Atena. Nieoczekiwanie najlepiej zaprezentowały się najmłodsze uczestniczki turnieju Ania Maciejewska i Ala Zięba (95!), które uplasowały się w końcowej klasyfikacji na miejscach 10-12 rozgrywajšc wiele bardzo dobrych akcji, wygrywajšc trzy spotkania ze starszymi zawodniczkami i dopiero w ostatnim meczu uległy po zaciętej walce 1:2 z parš z Radomia Ormiańska/Wanat.Po pierwszym bardzo słabym spotkaniu i po ostrej reprymendzie od trenerów odnalazła się para Marta Kopińska i Patrycja Kędzior, które wygrały dwa mecze a w meczu o awans do 8 nieszczęœliwie przegrały w tie-breaku. Dużš niespodziankš zakończyły się również występy pary œrodkowch Zuzanny Jaskulskiej i Marty Wódz ,które wygrały dwa swoje spotkanie i jednego meczu zabrakło im do wejœcia do ósemki.
Ostateczna kolejnoœć:
1.Mucha/Polak - Sparta Warszawa
2.Lazarević/Ćwikłowska - UKS Plas Warszawa
3.Lewicka/Sadurska - Volley Płock
4.Krakowska/Borecka - Plas Warszawa
Podsumowujšc był to bardzo udany występ dziewczšt z UKS Atena.