Aktualności > 2010powrót do listy

2010-06-06
Kolejny medal na piasku.

W dniach 5-6.06.2010 na Moczydle przy przepięknej słonecznej pogodzie rozegrano zawody piłki siatkowej plażowej. Tym razem startowały juniorki. Kolejny sukces odniosła Paulina Szostek, która w parze z Agnieszkš Pietrzyńskš (dzięki uprzejmoœci klubu UMKS MOS Wola reprezentowała barwy UKS Atena Warszawa) zdobyła srebrny medal.
W drodze na podium pokonały kolejno następujšce pary:
Kobus/Borońska 2:0, Lazarević/Krakowska A. 2:0, Ćwikłowska/Krakowska S. 2:0 i w finale uległy parze Lazarević/Krakowska A. 1:2.
To już ostatni medal w Mistrzostwach Mazowsza w siatkówce plażowej ( w kategoriach młodzieżowych) popularnego Simsona.
Poprzednie medale zdobywała z Karolinš Cichockš(dwa złote) i Joannš Miadzielec (bršz). Tego srebra brakowało jej do kolekcji.
GRATULACJE !!!
Przed Naszš parš teraz półfinały Mistrzostw Polski.
Dobrze spisała się również nasza druga para Jaskulska/Kaczorowska, która po eliminacjach awansowała do czołowej ósemki, gdzie zagrała dwa dobre mecze niestety w obu ulegajšc przeciwniczkom. Dało im to miejsca 7-8.
Trzecia nasza para startujšca w tej kategorii Widera/Szostek odpadła w eliminacjach.
Końcowa kolejnoœć Mistrzostw Mazowsza juniorek w piłce siatkowej plażowej.
1.Lazarević/Krakowska A - UKS Plas Warszawa
2.Szostek/Pietrzyńska - UKS Atena Warszawa