2012-02-26
Kadetki w finałach!

Kolejny raz bardzo dobrze w rozgrywkach wojewódzkich wypadły kadetki UKS Atena ( rocznik 95 i młodsze). Po rozgrywkach ligowych , w których wygrały 10 spotkań i przegrały 4 uplasowały się na trzecim miejscu i do awansu do finałów Mazowsza wystarczyło "tylko" wygrać dwumecz w ostatniej fazie play-off. Tą drużyną okazały się dziewczęta ze Żbika Pruszków. Oba mecze wyglądały podobnie: nerwowa gra w pierwszym secie i spokojne punktowanie w pozostałych dwóch. Tak więc po zwycięstwach 3:0 Nasze kadetki awansowały po raz drugi z rzędu do finałów Mstrzostw Mazowsza.

Drużyna kadetek UKS Atena Warszawa:

Anna Maciejewska-kapitan, Marta  Szcześnik, Dominika Czerniszewska, Justyna Wołosiak, Małgorzata Jasek, Alicja Zięba, Adrianna Sawicka, Małgorzata Gaszewska, Agnieszka Gawlik, Paulina Paprocka, Magdalena Morawska, Kamila Andrzejczuk, Marta Łodej.

Trener - Małgorzata Rycaj.