2012-03-04
Kadetki na czwartym miejscu.

W rozegranym w dniach 1-4.03.2012 turnieju finałowym o Mistrzostwa Mazowsza kadetek Nasza drużyna zajęła czwarte miejsce.

Zaczęło się od bardzo słabego startu, gydż w pierwszym meczu z zespołem MOS-u II po fatalnej grze uległy 0:3.

Bardzo dobrze za to zaprezentowały się w drugim meczu, gdy w niecałą godzinę odprawiły 3:0 Legionovię.

Równie dobry mecz rozegrały Nasze zawodniczki ze Spartą Warszawa, lecz końcowy wynik był 1:3.

Takim samym wynikiem zakończył się mecz z MOS Wola I - 1:3.

Dla Naszego zespołu oznaczało to powtórzenie wyniku z poprzedniego sezonu, gdzie również były na czwartym miejscu.

Końcowa kolejność Mistrzostw Mazowsza kadetek:

1. Sparta Warszawa

2. MOS Wola I Warszawa

3. MOS Wola II Warszawa

4. UKS Atena Warszawa

5. Legionovia Legionowo.

Skład drużyny: Anna Maciejewska - kapitan, Marta Szcześnik, Dominika Czerniszewska, Justyna Wołosiak, Małgorzata Jasek, Agnieszka Gawlik, Małgorzata Gaszewska, Adrianna Sawicka, Alicja Zięba - libero, Magdalena Morawska, Paulina Paprocka,Kamila Andrzejczuk.

Trenerka: Małgorzata Rycaj