2012-04-22
Grały najmłodsze Atenki.

Bardzo dobrze zaprezentowały się dziewczęta z rocznika 2000 i młodsze , które w drugim turnieju elimnacyjnym  Kinder+Sport , uzyskały awans do turnieju głównego i zajęły w nim miejsca: 9 , 13 i 14.W końcowej punktacji Mistrzostw Mazowsza uplasowąły się na miejscach 9, 12 i 17. Trener Mariusz Wojtyniak był bardzo zadowolony z występów swoich podopiecznych.

W kategorii czwórke (rocznik 99) w ostatnim turnieju pierwszy zespół Ateny zajął 7 miejsce co w sumie dało tej drużynie awans do finałów wojewódzkich , którze zostaną rozegrane w maju. Drugi zespół był o włos od awansu do turnieju głównego. Ostatecznie drugi zespół zajął miejsce 22.

Najsłabiej w tym zestawieniu wypadły zawodniczki rocznika 2000, które w zajęły miejsca w trzeciej dziesiątce zawodów. Pomimo tego ich trenerka Katarzyna Rycaj była zadowoloma z postawy swoich podopiecznych i chwaliła je za konsekwencje w grze.