2012-02-12
Grały młodziczki.

Kolejne turnieje ligowe rozegrały zespoły młodziczek. W turnieju II ligi w Węgrowie dobrze zagrał pierwszy zespół Ateny, zajmując drugie miejsce. Pierwszego dnia turnieju rozpoczął od przegranej z drużyną Poloneza Wyszków 0:2, aby w następnych meczach, po dużych emocjach pokonać zespoły Wrzosu Międzyborów i Olimpii Węgrów oba z  takim samym wynikiem 2:1. Dużo lepiej było drugiego dnia turnieju, gdy w dwóch krótkch meczach odprawił po 2:0 zespoły Plas-u Warszawa i Nike Ostrołęka.Turniej ten zakończył wstępną fazę eliminacji i zapewnił awans pierwszemu zespołowi Ateny do turnieju półfinałowego Mistrzostw Mazowsza młodziczek.

Atena I Warszawa: Katarzyna Strzeżek-kapitan, Marta Łodej, Weronika Strauch, Agnieszka Rybus, Joanna Kuczka, Maja Karolak, Gabriela Kasprzyk, Klara Matusiak-libero, Patrycja Dąbrowska, Justyna Śnieć.